Autor Wątek: Praca na Słowacji i działalność w Polsce  (Przeczytany 832 razy)

Offline Tommi62

• Nowicjusz
  • *
Praca na Słowacji i działalność w Polsce
« dnia: Listopad 14, 2016, 12:18:34 »
Od stycznia 2014 jestem zatrudniony w słowackiej firmie poprzez Partnereu z Rzeszowa , teraz okazuje się , że ZUS domaga się wyrównania wszystkich składek za ten okres.W między czasie odwoływałem się nawet do NASA i przegrałem .Proszę o informację czy ktoś skarży już tę firmę a jeżeli tak to jak mogę dołączyć się do pozwu zbiorowego.

Tomasz

Offline lis65

• Administrator
  • Lider
  • BYTOM - ŚLĄSK
Odp: Praca na Słowacji i działalność w Polsce
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 14, 2016, 23:12:35 »
Aby odpowiedzieć na Pańskie pytanie precyzyjnie trzeba by wiedzieć więcej o sprawie. Ogólnie skarżyć firmę pan może , ale efektu to nie przyniesie jesli firma działała legalnie. Pozwy zbiorowe w tych przypadkach są raczej niemożliwe. Szerzej o możliwościach możemy poinformować telefonicznie.  502 639 323

Offline mirex27

• Nowicjusz
  • *
Odp: Praca na Słowacji i działalność w Polsce
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 22, 2016, 20:49:00 »
Witam,też byłem zatrudniony na Słowacji ale w latach 2009-2011. W tej firmie ale pod inną nazwą.ZUS mi oczywiście wszystko podważył.Pomimo że składki przez Pracodawcę p.Trawkę były opłacone za 1rok Natomiast pracodawca p.Biały ponoć nie zapłacił.Walczę już 4 lata sądownie z Zusem.Obecnie czekam na sprawę operacyjną.Zostanie i jeszcze NASA.Odsetki mi rosną a ja chyba walczę z wiatrakami?Może mi ktoś coś doradzić w tej kwestii?Pozdrawiam.Mirosław