Autor Wątek: Poszkodowana przez mniejszy ZUS  (Przeczytany 8956 razy)

Offline helmut

• Członkowie Stowarzyszenia
  • Lider
  • *
Odp: Poszkodowana przez mniejszy ZUS
« Odpowiedź #15 dnia: Marzec 07, 2015, 00:07:14 »
Niestety największym oszustem jest nasz polski ZUS.

Offline lis65

• Administrator
  • Lider
  • BYTOM - ŚLĄSK
« Odpowiedź #16 dnia: Marzec 07, 2015, 03:58:20 »
Jeśli oskarża pani te firmy prosimy o szczegóły, pomoże to innym uniknąć kłopotów. proszę wyjaśnić metodę i opisać skutki.
Wszak nawet w prasie (linki powyżej) piszą że można sie zatrudniać na Słowacji by płacić mniejszy ZUS.
Proszę innym pomóc i przybliżyć sprawę.
Jednocześnie zapraszamy do wstąpienia w szeregi SPPRP i kontakt z nami, może znajdzie się sposób byPani jakoś pomóc.
Tylko zjednoczeni możemy zmienić nasz los drobnych przedsiębiorców

Offline NataliaB

• Nowicjusz
  • *
« Odpowiedź #17 dnia: Wrzesień 15, 2015, 21:43:24 »
Witam wszystkich pokrzywdzonych przez spółki partnereu, mały zus, mniejszy zus i kilka innych spółek - fikcyjnych podmiotów wyłudzających pieniądze. Wraz z Radcą Prawnym - Panem Piotrem Pawelcem (nr wpisu na liście radców prawnych LB-1652) przygotowujemy pozew zbiorowy zdając sobie sprawę, że w Polsce ok. kilku tysięcy młodych przedsiębiorców zostało pokrzywdzonych przez Pana Andrzeja Bartuzela i jego wspólników. Osoby pokrzywdzone proszę o kontakt mailowy na: bielinska.na talia.maria@gmail.com

Offline lis65

• Administrator
  • Lider
  • BYTOM - ŚLĄSK
« Odpowiedź #18 dnia: Wrzesień 15, 2015, 22:13:04 »
Z całym szacunkiem, ale pozew zbiorowy nie ma najmniejszych szans. Niemniej jednak pozwolę sobie wrzucić Pani prośbę na naszego FB tam jednak więcej ludzi obserwuje. W razie pytań proszę o kontakt telefoniczny (nr tel na stronie )

Offline anusiar78

• Nowicjusz
  • *
« Odpowiedź #19 dnia: Czerwiec 26, 2017, 13:40:00 »
Witam też jestem oszukana przez tą firmę, bo żadnej składki za mnie nie zapłacili a mało tego po złożeniu pisma do ubezpieczyciela na Słowacji okazało się że moje zatrudnienie było fikcyjne.  Na domiar złego wszystkie składki od 2011-2014 roku muszę spłacić do ZUSu. Moje pytanie czy ktoś próbował walczyć z nimi?

Offline lis65

• Administrator
  • Lider
  • BYTOM - ŚLĄSK
« Odpowiedź #20 dnia: Czerwiec 27, 2017, 00:52:01 »
Proszę o kontakt nr tel 502 639 323  lub  602 738 902