Autor Wątek: Biznes dla Członków SPP RP?  (Przeczytany 1773 razy)

Offline Braveheart

• Zarząd SPP RP
  • Lider
Biznes dla Członków SPP RP?
« dnia: Maj 07, 2013, 11:47:36 »
Ostatnio otrzymaliśmy korespondencję o następującej treści: 

"Witam ponownie,

Reprezentuję stronę, która wraz z Polskimi Inwestycjami Rozwojowymi, zmodernizuje Polski sektor energetyczny w postaci energetyki zawodowej, w oparciu o wybitnie innowacyjna technologię  i nie tylko to.  Ale potrzeby energetyczne rynku, to również zabezpieczenie potrzeb doraźnych, jak choćby place budów. Wobec planowanych wielkich budów infrastrukturalnych, potrzeby te jeszcze się zwiększą. Moja propozycja brzmi;

Proszę powołać na bazie członków Waszego stowarzyszenia spółdzielnie, do której mógłby wstąpić każdy jego członek i owa spółdzielnia wejdzie,  jako udziałowiec do nowej spółki celowej, która stworzy ogólnopolską sieć wynajmu agregatów prądu przemiennego, zawłaszczając ten segment rynku. Ten optymizm, bierze się czynnika ekonomicznego, bo nikt z dotychczasowych uczestników rynku, nie będzie w stanie konkurować ceną wynajmu. Będzie to stabilny przez długie lata i niezwykle intratny biznes. Nowa spółka celowa, przedmiotowe agregaty, otrzymywać będzie na bazie składanych zamówień.

Pozdrawiam
 Krzysztof Budnicki" 

Co o tym myślicie?
« Ostatnia zmiana: Maj 07, 2013, 11:49:42 wysłana przez Braveheart »

Offline JanB

• Członkowie Stowarzyszenia
  • Lider
  • *
  • Warszawa
Odp: Biznes dla Członków SPP RP?
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 08, 2013, 14:53:29 »
Czytając tę korespondencję jako ofertę biznesu dla członków SPP RP uważam, że jest to zbyt ogólna oferta i aby można było wyrazić swoją opinię,  należy pozyskać więcej szczegółów.
Proponuję pozyskanie tych szczegółów i umieszczenie ich na stronie głównej, lub rozesłanie na adres e-mail każdego członka SPP RP 

Offline Braveheart

• Zarząd SPP RP
  • Lider
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 08, 2013, 16:03:29 »
Zgadzam się całkowicie, że jest zbyt ogólna. 

Niestety na moją prośbę o szczegóły otrzymałem właśnie taką korespondencję. 

Pan Krzysztof na dodatek okazał się mało dyplomatyczny w następnych mailach, których tu nawet nie przytoczę. Jak dla mnie duży znak zapytania co do robienia interesów z taką osobą.

Offline Moniiquey

• Nowicjusz
  • *
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpień 08, 2018, 12:01:35 »
The motivation I got into the forum was a lot of new stuff that I had a lot of interest in.