Autor Wątek: Transmisje  (Przeczytany 13153 razy)

Offline Lidia

• Członkowie Stowarzyszenia
  • Lider
  • *
Odp: Transmisje
« Odpowiedź #30 dnia: Grudzień 16, 2012, 20:08:53 »
Jaanna- znów mam kłopoty z moim kompem . Widocznie czegoś-tam nie mam zainstalowanego albo przestało działać - :( - dooglądałam do 9 min z haczykiem, gdzie pani Barbara jakaśtam  wspomniała, że są tam nasi przedstawiciele. Na stopce pod transmisją przewija się jednak "Stowarzyszenie Pokrzywdzonych Przedsiębiorców RP" To my - czy ktoś inny? Bo jednak my ZDECYDOWANIE INACZEJ się nazywamy. Jeśli byliśmy - to jak oceniasz nasze wystąpienie? Myślę, że nie tylko ja będę wdzięczna za Twój komentarz.

Offline Jaanna

• Członkowie Stowarzyszenia
  • Starszy Forumowicz
  • *
Odp: Transmisje
« Odpowiedź #31 dnia: Grudzień 17, 2012, 09:13:09 »
Stowarzyszenie Pokrzywdzonych Przedsiębiorców RP - to my :) - jakieś nie dopilnowanie ze strony organizatorów, mnie nie było tam w Gdańsku i tylko oglądałam CAŁOŚĆ w domu.
Naszego wystąpienia to nie widziałam (może transmisja tego nie objęła?)  z całą pewnością był tam nasz Jan Lisowski.
Pani Barbara Berecka jest z Lublina i jej wystąpienie było jak najbardziej zawierające nasze problemy z ZUS i KRUS. Powiedziała m.in. o tym, że ma ona wygraną sprawę sądową a KRUS nie zastosował się do wyroku! Podawała jakie przepisy łamią urzędnicy. Jest w tym nagraniu również tak pod koniec spotkania sprawa "jednolitego patentu" co może poważnie zaszkodzić polskim przedsiębiorcom. Opowiada o tym pan, który już miał powazny problem ze swoim logo, co to angielska firma chciała mu zakazać używania tego znaku.
Warto zobaczyć. http://www.ittv.pl/ittvhdplayer/index_swietlik.php